IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
Sex-gate la Liceul adventist Cluj!
salman rushdie
post Dec 21 2014, 11:24 PM
Post #1

Membru
**

Group: Members
Member No.: 30,630
Religia: nu mai am

http://www.ziardecluj.ro/exclusiv-director...fecta-emotional
Go to the top of the page

+Quote Post
eretik
post Dec 23 2014, 10:28 AM
Post #2

Rogue Squadron

Group: Root Admin
Member No.: 1
Religia: Agnostic de Ziua a Saptea

Wow... deci... n-am cuvinte sad.gif
Am aflat de stirea asta sambata si desi nu il cunosc pe pastor imi este oarecum groaza cand ma gandesc cate "oite" inocente mai au impresia ca oamenii asta sunt un fel de autoritati morale.
Tin minte ca s-a raspandit prin toata biserica indemnul de a merge mai intai la pastor cand ai o problema.
Banuiesc ca in caz ca te inseala nevasta te duci tot la el pentru sfaturi. smile.gif))

--------------------
"...But you won't listen to reason. It's like playing Chess with a pigeon; no matter how good I am at chess, the pigeon is just going to knock over the pieces, crap on the board and strut around like it's victorious."

+Quote Post
newopenmind
post Jan 12 2015, 09:06 AM
Post #3

Membru
**

From: De prin Romania
Member No.: 15,566
Religia: sda

Dupa lipsa de commenturi concluzia pare clara: ca OSCisti ne-am scarbit de astfel de sex-gate uri.

+Quote Post
123
post Jan 14 2015, 12:09 AM
Post #4

Reptilian Antrenor de semizei

Member No.: 1,197
Religia: azs

Un lucru inceput prost nu se poate termina altfel decat prost. Indienii saracii de ei, ca indienii, ce sa le ceri, nici de la omul domnului nu poti cere mult, ca de la multa scoala inalta uita ca mai trebuie sa faca curat dupa ce face murdarie. A mai picat un Ungur ... A mai ramas unul in Ministerul de cultura si un neamt la presedentie. Intre timp Dumnezeu cand vede ce pustisag vine peste tarisoara noastra draga face colecta de la institutiile religios colorate si se duce dracului in tarile calde si isi pune bine banii adunati intr-un off-shore. smile.gif))

In timp ce voi va uitati la niste prosti eu ma uitam la un baiat de Bucuresti mai luminat de fel. Are acel spirit civic ales de a-si baga picioarele-n preafericitul Daniel, bate in cuie doua scanduri crucis, le pune pe poarta la un garaj, vopseste si impodobeste bisericeste noul lacas de cult, apoi il sfinteste. Initiativa domle nu gluma.
Aplica tupeu cu presiune pe prostime si pretinde donatii in schimbul pomelnicelor, si de ce nu si iertarea pacatelor pe cale orala sub patrafir.

http://www.gandul.info/stiri/un-fals-preot...elnice-13763013

--------------------

Intru tu hani
Să-ńi beau cafelu
Mi veadi lumea
Şi ńi-adună gailelu

Va-ńi beau ună arâchie,
Va-ńi beau şi-un cafe
Va-ńi beau şi-ună ţiyare
Că hiu chihâie.

Voi s-dau di buḑâ,
Să-ńi vindic arana
Mi-acaţă hâryia,
Şi gulescu damigeana

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 20th November 2017 - 03:48 AM
Web by The Spaghetti Monster :D