IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

23 Pages V  « < 21 22 23  
Reply to this topicStart new topic
Cornel Darvasan divorteaza, Reactia BAZS
Rasputin
post Jan 12 2014, 02:02 PM
Post #441

Membru
**

Group: Members
Member No.: 30,640
Religia: cea mai buna

Din cate cunosc eu CD este inca membru azs ceea ce inseamna ca nu s-a putut aduce probe care sa sutina glasul multimii. Omu e singur inca ceea ce constituie o problema pentru multi din conducere. Ar fi fost mai comod sa fie prins cu matza in sac dar se pare ca a avut dreptate cand a spus ca divorteaza nu din cauza unei alte femei. Se prea poate sa fie ceva putred la mijloc dar putreziciunea sa fie la nevasta-sa mai mult decat la el. Pentru mine este foarte ciudat ca copiii nu sunt cu nevasta-sa ci sunt cu el. Poate sa imi explice si mie cineva cum e posibil sa tina copiii cu el?
Go to the top of the page

+Quote Post
Rasputin
post Jan 12 2014, 02:15 PM
Post #442

Membru
**

Member No.: 30,640
Religia: cea mai buna

QUOTE (polihronu @ May 11 2013, 04:15 PM) *
Sigur. Sintem la categoria pastori care divorteaza. Who's next?

Cum ce urmeaza? Abia astept sa auzim ce si cum se descurca consoartele parasite cat timp isi poarta stigmatul divortului. Personal cred ca traiesc din plin cu toti cei pe care i-au dorit in taina mintilor lor cand deasupra le facea umbra sotii montoni. Eu asta cred ca urmeaza.

+Quote Post
Ianis
post May 31 2014, 10:24 PM
Post #443

Hacking Life

From: Into the Matrix
Member No.: 31
Religia: Emerging church

Flavius Pana deplange pe facebook faptul ca prietenul lui, Cornel Darvasan, a fost tratat administrativ de catre fosta lui biserica:

Dragi prieteni,
Astazi, Cornel Darvasan a fost ,,linsat public,, de catre biserica pe care chiar el a infiintat-o. Evenimentul a avut loc sub presiunile unui comitet santajat la propriu de catre bunul sau prieten, coinitiator al proiectului Excelsis. Lipsiti de orice proba sau marturie care sa atraga excluderea, dar inspirati de lacrimile de crocodil ale prezbiterului, Duhul iertarii a fost invins. Cuvantul de ordine al intalnirii a ramas si de aceasta data rusinos dar reprezentativ pentru o miscare care a dovedit ca nu poate sa isi depaseasca propriile limite, nu poate sa gaseasca armonia dintre lege si har. TREBUIE SA-L EXCLUDEM CA SA FIE UN EXEMPLU PENTRU TOATA TARA.

--------------------
Iím not afraid to die
Iím afraid to be alive without being aware of it

+Quote Post
skeptic
post May 31 2014, 11:33 PM
Post #444

Autograph giver

Group: Root Admin
Member No.: 8

Da chiar asa, de ce sa-l excluda? Si de ce abia acuma? Au asteptat sa treaca alegerile?

--------------------
"I want the truth!" "You can't handle the truth!"

+Quote Post
eretik
post Jun 2 2014, 10:31 AM
Post #445

Rogue Squadron

Group: Root Admin
Member No.: 1
Religia: Agnostic de Ziua a Saptea

Flavius Pana ne vobeste despre lipsa deschiderii dupa care sterge postarea respectiva impreuna cu toate comentariile, o reposteaza si scrie:
"ATENTIE! Am sters postarea veche din pricina unor comentarii care tradau o gandire toxica. VA ROG FRUMOS SA NU FACETI NICIUN FEL DE COMENTARIU LA ACEASTA POSTARE. Am postat gandurile mele pe pagina mea. Daca aveti ganduri, postati pe paginile voastre. MULTUMESC FRUMOS!"

Cat de prost si ipocrit sa fii? laugh1.gif

Si legat de Cornel,oare de ce il mai intereseaza? Nu poate sa-si faca scrisoare de transfer catre biserica de langa Autovit?
Sau avea planuri de reinscaunare pe viitor?

Iar daca sunt decisi sa-l excluda/l-au exclus deja, am o intrebare: Gadea mai e membru???

--------------------
"...But you won't listen to reason. It's like playing Chess with a pigeon; no matter how good I am at chess, the pigeon is just going to knock over the pieces, crap on the board and strut around like it's victorious."

+Quote Post

23 Pages V  « < 21 22 23
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 20th November 2017 - 03:36 AM
Web by The Spaghetti Monster :D